Apartamenty na Leśnej

Zapraszamy do nowo otwartych komfortowych apartamentów znajdujących się w zabytkowym budynku dawnym "Domu Wczasowym Basia" przy ul. Leśnej 10 w Bukowinie Tatrzańskiej. Gwarantujemy niezapomniany i prawdziwy wypoczynek. Z okien naszych apartamentów rozpościera się przepiękna panorama i widok na Tatry. Budynek dysponuje tarasem widokowym, sauną, narciarnią oraz parkingiem.

Nocleg w apartamentach na Leśnej 10

Oddajemy do Państwa dyspozycji 40 pięknych, stylowych apartamentów dwu - do sześcioosobowych. W każdym znajduje się aneks kuchenny, telewizor, komfortowa łazienka. Na terenie całego obiektu dostępne jest WIFI. Posesja jest ogrodzona i posiada wystarczającą ilość bezpłatnych miejsc parkingowych. Zapraszamy na spokojny i cichy wypoczynek z dala od ruchliwych ulic.

Uroki Bukowiny Tatrzańskiej

Bukowina Tatrzańska to piękna górska miejscowość, która od lat przyciąga do siebie dużo turystów. Piękno Tatr, cisza i spokój, wspaniały i górski klimat, liczne atrakcje w miejscowości i okolicach to najważniejsze atuty Bukowiny. Spędzą tu państwo miło czas podczas swojego wypoczynku.

Otoczenie i okolica

W obrębie naszego domu są lasy, rzeka na miłe spacery podczas których można zbierać grzyby i jagody. Zimą zapraszamy na śnieżne szaleństwo na stokach narciarskich (najbliższy wyciąg ok. 400 m).

Do basenów termalnych zarówno w Bukowinie jak i w Białce jest ok. 1 km.

Lokalizacja

  • 400 m wyciąg narciarski Niedźwiadek
  • 900 m wyciąg narciarski Przy Kolibie
  • 1 km Termy Bukowina
  • 1,2 km wyciąg narciarski Zwyrlik
  • 1,4 km wyciąg narciarski Olczań Ski
  • 1,5 km Schronisko Smaków Magdy Gessler
  • 4 km stacja narciarska Rusiń-ski

Znakomita lokalizacja

Budynek na Leśnej zlokalizowany jest w samym centrum Bukowiny Tatrzańskiej. W pobliżu liczne restauracje i wyciągi narciarskie - najbliższy wyciąg w odległości 400 m od naszego budynku.